Bufet U Kocura Třinec

MASOVÁ KORÝTKA

S radostí vám představíme některé z našich vyhlášených korýtek, která jsou stvořena tak, aby uspokojila nejvybíravější chuťové buňky.

Doprava Třinecko/Jablunkovsko/Těšínsko zdarma.

Pro ty, kteří mají opravdu velký hlad, nabízíme korýtka od 5ti kg (cca pro 10 lidí).

Tato korýtka obsahují oblíbené řízečky, jelita, kolena, žebírka, ale také špalíky,špízy, smažené nebo sýrem plněné žampiony, krkovici, grilovaný hermelín nebo plněné brambory špenátem a sýrem.

K těmto korýtkům máte možnost doobjednat si různé saláty, jako je oblíbený coleslaw, šopský nebo těstovinový salát. Také nabízíme kyselé zelí a pečené brambůrky apod.

Cena těchto korýtek je 390,-/1kg 

Mini korýtko pro 4 osoby

Klasické mini korýtko obsahuje oblíbené řízečky, křupavá jelita, šťavnatá kolena a měkká žebírka, která se rozpadají pod jazykem. K tomu přidáváme různé pochutiny a chléb. 

Pokud máte chuť na něco mírně netradičního, doporučujeme vyzkoušet naše smažené korýtko. Toto korýtko přináší unikátní kombinaci řízečků z panenky a kuřecích řízečků, které jsou doplněny syrovými kuličkami.

MINI BURGERY, TORTILLY

Pro milovníky americké kuchyně jsme připravili americké korýtko. Zde se setkáte s mini burgery a mini tortillami, které jsou doplněny o naši domácí ďábelskou omáčku a hranolky.
Cena těchto korýtek je 790,- 

Všechna naše korýtka jsou připravována s láskou a péčí a věříme, že si je zamilujete stejně jako my.

Přejít nahoru